Sohbet , Muhabbet , Chat , Mobil Sohbet ,Türkiye'nin en gözde sohbet sitesinde sizde yerinizi alın, sohbet odalarına katılıp yeni arkadaşlar edin.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜMLE BAĞLAN İSTEK YAP

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Sitelerinde Arkadaslik - Sohbet ,Muhabbet ,Canlı Sohbet, Chat Odaları, Mobil Sohbet - DamlaSu.Net


Sohbet Sitelerinde Arkadaslik

Sohbet Sitelerinde Arkadaslik

Sohbet Sitelerinde Arkadaslik Merhaba Saygi Değer Chat Severlerimiz. Bugun Sizlere Sohbet Sitelerinde Dostlugun var olup olmadigini anlatacagim..

Saygi Deger Dostlarimiz, Saygi Değer Chat Severlerimiz Sohbet Sitelerinde Tabiki de Gercek Dostluklar gercek arkadasliklar Cok nadir de olsa vardir.

Gercek Dostluklari Kimlerle kurmaliyiz Nelere Dikkat etmeliyiz ?

Gerçek dostluk bir insanı yalnızca güzel ahlakı için sevebilmektir. Samimiyet üzerine kurulan dostluklar kalıcıdır. Kuşkusuz her insanın ihtiyacı olan dostluk, büyük nimettir. Gerçek dost, insanın iyi ve kötü gününde yanındadır, kendi için istediğini arkadaşı için de ister, onun mutluluğunu en az kendisi için istediği kadar arzu eder. Bu dostlukta kıskançlık, haset ve rekabet gibi duygulara yer yoktur.

Gerçek dost samimidir;  içiyle dışı birdir, kalbinde ne hissediyorsa dilindeki de aynıdır. Dürüst, açık ve nettir; düşüncelerini hiç saklamadan, kendisini olduğundan farklı göstermeye çalışmadan gerçek karakterini açıkça ortaya koyar. Kuran ahlakına göre insan samimiyeti derecesinde değerlidir, samimi olduğu için o kişiye güvenilir ve sevgi duyulur

Kuran ahlakına göre insan samimiyeti derecesinde değerlidir, samimi olduğu için o kişiye güvenilir ve sevgi duyulur…

 Bir arkadaşımızla yakınlaştıkça büyük olasılıkla daha çok hatasını görürüz. Arkadaşlarımız mükemmel değil, ama biz de değiliz.
Bu nedenle arkadaş olduğumuz insanlardan kusursuzluk beklemek ya da talep etmek yanlış olur. Tam tersine onların güzel niteliklerine değer vermek ve hatalarını görmezden gelmek iyi olacaktır.
Genellikle başkalarıyla ilgili beklentilerimiz, kendimizle ilgili beklentilerimizden daha yüksektir. Kendi hatalarımızın farkında olursak ve bizim de bağışlanmaya ihtiyacımız olduğunu unutmazsak, başkalarını affetmeye daha istekli oluruz.
Bu kişilerin zenginlik, güzellik, saygınlık, makam gibi değerler üzerine kurdukları dostlukları hiçbir zaman uzun süreli olmaz. Çünkü bu değerlerde bir değişiklik olduğunda, dostluk da biter. Örneğin güzellik ya da zenginliğe dayalı dostluklar, kişilerden birinin bunları kaybetmesi durumunda gördüğü ilgi, yakınlık ve dolayısıyla dostluk da son bulur.
Bir Ask icin Bir Dostluk için, Bir Arkadaslik için Bizler Buradayiz Ya Sizler ?
Bizleri Tercih Ettginiz için Sonsuz Teşekürlerimizle, Saygilarimizla.

Sohbet Sitelerinde ArkadaslikBir cevap bırakın.