Sohbet , Muhabbet , Chat , Mobil Sohbet ,Türkiye'nin en gözde sohbet sitesinde sizde yerinizi alın, sohbet odalarına katılıp yeni arkadaşlar edin.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜMLE BAĞLAN İSTEK YAP

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Mynet Chat Odası - Sohbet ,Muhabbet ,Canlı Sohbet, Chat Odaları, Mobil Sohbet - DamlaSu.Net


Mynet Chat Odası

Mynet Chat Odası

Mynet Chat Odası İle Sohbet Et Vip Avantajlarından Faydalan! Damlasu sohbet , sitemizi ziyaret eden, siz değerli kullanıcılarına vip user olma şansı başlattı! Sohbet et vip user ol, sloganıyla başlattığımız kampanyanın şartları neler? Nasıl vip user olunur? Vip user olmak için neler yapmanız gerekir hepsini tek tek anlatalım.

ViP user avantajlarından faydalanın!

Vip User Nedir?

     Sohbet sunucumuzda, sohbet eden kullanıcılarımız arasında, diğer kullanıcılardan farklı özellikleri olan, farklı ödüller ile, diğer kullanıcılardan daha ayrıcalıklı hale getirdiğimiz userlermize vip user diyoruz.

     Vip user olmak, sizi diğer kullanıcılarımızdan daha ayrıcalıklı kılar, diğer userler arasında hemen fark edilirsiniz. Vip userlerimize özel ödüllerimiz ile ödüllendirilirsiniz.

     Vip user olmak ücretli mi? Kesinlikle hayır. Sohbet sitemizde, vip user olmak hiç bir ücrete tabi değildir. Sohbet sitemiz, sitemize sürekli gelen ve sohbet eden değerli kullanıcılarını vip userlik vererek ödüllendirir.

Vip User Olmanın Avantajları Nelerdir?

Mynet Chat Odası İle Sohbet Et    Sohbet sunucumuzda, yetkili adminlere özel olan, sadece onların kullanabildikleri, farklı özellikler vardır. Bunlardan biri de greet karşılama mesajıdır.

     Greet karşılama mesajı nedir? Sohbet sunumuza giren yetkilimizin, otomatik olarak bir mesaj ile karşılandığını görmüşsünüzdür. İşte bu karşılama mesajına greet mesaj denilmektedir.

     Adminlere özel olan karşılama mesajı, yani greeti, artık vip user olmayı hak eden kullanıcılarımıza da veriyoruz.Vip user olgreet karşılama mesajını kap 🙂

     Yine sunucu yetkililerimize özel olan halfopluk özelliğini de, vip userlerimize verme kararı almış bulunuyoruz. Halfoplar, nick listesinde, üst sıralarda ve % işareti ile yer alırlar. Ayrıca, voice verme, rahatsızlık verenleri atma yetkisine sahiptirler.

Mynet Chat Odası İle Sohbet Et  Vip User Nasıl Olabilirim?

     Vip user nasıl olabilirim? Dediğinzi duyar gibi oluyorum. Vip user olmak için yapmanız gereken tek şey var, sohbet etmek, sohbet etmek ve yine sohbet etmek… Yani Damlasu Sohbet ile , mynet chat odasında sohbet eden kullanıcılarına viplik veriyor!

Sohbet Et 250 puanla vip kullanıcı ol

Mynet Chat Odası İle Sohbet Et   Sohbet odamızda sohbet ederek puanınızı arttırmanız gerekiyor. 250 puan puan ile, otomatik vop özelliği kazanırsınız. Sunucuya her girişinizde vip user olduğunuz söylenir ve direk voice alırsınız. Biz buna yarım vip diyoruz.

     Tam vip user olmak için almanız gereken puan 500 puandır! 500 puan alan kullanıcılarımız, halfop, ve greet mesaj ile karşılamayı kazanıp, vip olmanın ayrıcalıklarını yaşar. Üstelik 1 ay boyunca vipliğiniz devam eder.

500 Puan Toplayarak Vip user olma

     500 puanı anca ay sonuna doğru kazanabilirim, tam vip user olma sürem az olmaz mı? Diye düşünenleriniz olabilir. Cevabımız hayır! Tam viplik kazandığınız zaman, kazandığınız tarihten itiabren, 1 ay boyunca tam vip user olursunuz. Sohbet sitemizde sohbet ederek puanlarını toplamaya hemen başla!

500 Puan Yap Tam Viplik Kazan!

     500 puan toplayıp, tam vip userlik fırsatını kaçırmayın! Puanınızın kaç olduğunu öğrenebilmek için, sohbet sunucumuza giriniz. Sohbet sunucumuza girdikten sonra, sohbet odamızda genele !puan nick yazınız.

Örneğin nickim Plus olsun, sohbet odasının genelinde, !puan plus yazdığımda, kaç puana sahip olduğum yazacaktır. 500 puanı 1 ay içinde toplamanız gerektiğiniz unutmayın! Puanlar her ay sıfırlanmaktadır.

damlasu.net vip  ,sohbet vip , sohbet vip user , vip user nasil olabilirim , vip user nedir , vip user olmanin avantajlari

Mynet Chat OdasıBir cevap bırakın.