Sohbet , Muhabbet , Chat , Mobil Sohbet ,Türkiye'nin en gözde sohbet sitesinde sizde yerinizi alın, sohbet odalarına katılıp yeni arkadaşlar edin.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜMLE BAĞLAN İSTEK YAP

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Her Sohbet Damlasu Sohbette Yapılır - Sohbet ,Muhabbet ,Canlı Sohbet, Chat Odaları, Mobil Sohbet - DamlaSu.Net


Her Sohbet Damlasu Sohbette Yapılır

Her Sohbet Damlasu Sohbette Yapılır

Merhaba arkadaşlar Her Sohbet Damlasu Sohbette Yapılır konumuz ile yine sizlerle beraberiz,aslında açık konuşmak gerekir ise başım ağrıdan zonkluyor ve ne yazacağım bile bilmiyorum insanda moral olmayınca kafayı-da toparlaması zor oluyor.

Her sohbet sitesinde sohbet yapılır önemli olan ard niyetli olmamak gerekli insanlar karşılarındaki kişiler ile iletişim kurdukları zaman insanca muhabbet ederse sohbetinde tadına doyum olmaz ki insan isteyince mekan önemli değil samanlığı bile seyran eder.

Galiba sanal olunca insanlar kolaylıkla her şeyi yapma imkanlarına sahip oluyorlar sonrada kalkıp neymiş site işe yaramaz arkadaş bizler değer bilmez isek sanal diye insanlığımızı unutursak bırakın ziyaretçileri site sahiplerine bile zarar ver biliyorsak hatayı kendimizde arayalım.

 

Her Sohbet Damlasu Sohbet

Her Sohbet Damlasu Sohbette Yapılır bu konumda bu sohbet chat sitesinde böyle bir içerik yazıyorum belki okuyanlar olur,da azda olsa hepimiz kendimize çeki düzen veririz.

Ne kadar kolay olmuş artık insanları suçsuz yere harcamak bu bayan bile olsa kimsede bayana saygı bile kalmamış sanal,ya kimse hakkını savunacak durumda değil kim ne derse herkes ona inanır,chat siteleri insanlara arkadaşlık,dostluk kurulsun boş zamanlar geçirilsin diye var millet egosunu tatmin etsin iftira atsın,yalan söylesin insanlar ile uğraşın diye değil.

Be çözemedim neden tüm bu olumsuz olayların yaşanması neden insanların sanal ortamlardaki sohbet sitelerinde aslan kesilmesi galiba çözemem-de hiç bir zaman zor insanları anlamak zor.

Ama önce insanın kendisine saygısı olmalı sonra topluma ve en önemlisi site kurucularına,verilen emeğe,yapılan masrafa bizlerde bu olumsuz tutumlar oldukça emek verilerek kurulan bu yerlerine kapattırırız.

Neyse Damlasu sohbet sitesin inde konusunu bugünlük başka yöne çevirdik bununda sebebi iki gündür bir yerde yaşanan olumsuz olaylar sanal savaş bu olsa gerek ve elimizden üzülmekten başka bir şey gelmiyor.

Evet son sözlerimde Damlasu.net chat sohbet sitesi için sarf edeyim şükür burada ziyaretçiler sakin sohbet ortamı hoş,şen şakrak geçiyor nazar değmez inşallah gerçi biz insanların o anlık psikolojisine belli olmaz anımız,anımızı tutmuyor ama zor Damlasu,da huzur bozmak bay  sayın site sahibi buna izin vermez bir sözü ile huzuru sağlamayı bilir.

Her Sohbet Damlasu Sohbette YapılırBir cevap bırakın.