Sohbet , Muhabbet , Chat , Mobil Sohbet ,Türkiye'nin en gözde sohbet sitesinde sizde yerinizi alın, sohbet odalarına katılıp yeni arkadaşlar edin.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜMLE BAĞLAN İSTEK YAP

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Güvenlik Görevlileri Ve SohbeT - Sohbet ,Muhabbet ,Canlı Sohbet, Chat Odaları, Mobil Sohbet - DamlaSu.Net


Güvenlik Görevlileri Ve SohbeT

Güvenlik Görevlileri Ve SohbeT

Güvenlik Görevlileri Ve SohbeT Hayatın akıcılığı içinde, yaşayıp giderken, bazı şeylere o kadar alışıyoruz ki, yanından geçsek bile farkına varamıyoruz… Farkına varsak bile, dikkatimizi çekmiyor. Bizim için hayatın sıradan şeylerinden biri oluyor. Ta ki ona ihtiyacımız olana kadar..

Alış veriş merkezlerine kim gitmiyor ki? Yada avmlere… Her avm girişinde, yada her kamu kurumunda, sitelerde, pek çok fabrikada ve korunması gereken pek çok yerde varlar onlar. Onlar kim mi? Evet onlar güvenlik görevlilerimiz.

           Güvenlik görevlileri ve sohbet

Güvenlik görevlilerimiz, bizler farketmesek de, hayatımızn pek çok noktasında varlar aslında. Monotonlaşmış hayatın içerisinde, kimi zaman onları fark etmeyiz, kimi zaman ise, onların varlığıyla kendimizi daha güvende hissederiz. Meslekleri gerçekten zor icra edilen sabır ve dikkat isteyen bir meslek.

Güvenlik görevlileri ve sohbet sitemiz, onlar nöbet tutarken, girip vakit geçirebilecekleri harika bir ortamda buluşuyor. Sohbet sunumuzda, pek çok güvenlik görevlisi arkadaşımız, dostumuz, sürekli olarak sohbet sitemizi ziyaret etmektedir.

Sohbet sitemizi ziyaret eden güvenlik görevlilerimizden biride “geceyolcusu” nickli dostum. Uzun zamandır bizimle olan gece yolcusu ile, bundan yaklaşık olarak 5 sene kadar önce, sohbet odaları sitemizde tanışmıştık. Henüz yeni olan sohebt sitemizde, onunla beraber başbaşa uzun vakitler geçirdik.

Güvenlik görevlisi olduğunu anlatmıştı, ve genellikle geceleri çalışmaktaydı. Geceleri yapabileceği pek bir şey olmadığı söylerdi. Bir kaç arkadaşıyla beraber farklı noktalarda, nöbet tutup, bulundukları fabrikanın güvenliğini sağlarlardı. Gece tek başına sıkılmışken, bizim siteyi keşfetmişti.

İşte canı sıkılıp bizim sohbet sitemize geldiği gün başladı arkadaşlığımız. O günden buyana aradan tam 5 koca yıl geçmiş… İnsan dönüp arkasına baktığı zaman, zamanın ne kadar da hızlı geçtiğine anlam veremiyor. Kitap değil mesala yaşadıklarımız, çevirip tekrar tekrar okuyamıyoruz…

Damla Sohbet, güvenlik görevlileri için süper bir sohbet ortamı sunmakta. gece yolcusu dostum, ortamı beğendiği için, oradaki diğer arkadaşlarına da önermiş ve onlar da bizi ziyaret edip, aramıza katılmışlardı. Bu sayede yeni arkadaşlar edindik. Ve elbetteki onlarda, sohbet sitemizde bulunan yeni insanlarla tanışma fırsatı buldu.

Eğer sizde güvenlik görevlisi iseniz, ve gecenin bir vakti canınız da hayli sıkıldıysa, yapabilecek bir şeyler arıyorsanız, damlasu.net sizleri bekliyor.. İçten ve samimi ortamımıza siz güvenlik görevlilerini de sohbet etmek için bekleriz.

Güvenlik Görevlileri Ve SohbeT, Güvenlik Görevlileri, güvenlik görevlileri chat, güvenlik görevlileri ile sohbet, güvenlik görevlileri ve chat, güvenlik görevlileri ve sohbet

Güvenlik Görevlileri Ve SohbeT

 Bir cevap bırakın.