Sohbet , Muhabbet , Chat , Mobil Sohbet ,Türkiye'nin en gözde sohbet sitesinde sizde yerinizi alın, sohbet odalarına katılıp yeni arkadaşlar edin.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜMLE BAĞLAN İSTEK YAP

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Adıyaman Mynet Chat Odası - Sohbet ,Muhabbet ,Canlı Sohbet, Chat Odaları, Mobil Sohbet - DamlaSu.Net


Adıyaman Mynet Chat Odası

Adıyaman Mynet Chat Odası

Adıyaman Mynet Chat Odası Adıyaman Mynet Sohbet operatörü nedir? Sohbet sunucumuza ilk kez gelenlerin bilmediği bir ifade olabilir. O nedenle sizlere sohbet operatörünün(Op.’ unun),  ne olduğunu kısaca anlatmaya çalışalım.

Sohbet sitemize yada başka sohbet sitelerine takılanların sık sık duyduğu bir yetkilidir sohbet operatörü. Genelde kullanılan tabir, sohbet operatörü değil de, Sohbet op.’dur. Op, operatör kelimesinin kısaltmış halidir. Sohbet sunucumuza girdiğiniz de, nick listesinin en üstünde, farklı nickler görürsünüz. Mirc ile giriyorsanız, bu nicklerin önünde farklı işaretler (@,&,+,.) görürsünüz. Web sitemizden giriyorsanız farklı işaret yada renkler görürsünüz. Bu işaret ve renklerin hepsinin bir manası vardır.

     Sohbet Opearatörü (Opu) Nedir?

Damlasu.Net ailesi olarak, bizler sizlere en kaliteli, en seviyeli, en eğlenceli sohbet ortamını yaratmakla mükellefisiz.

Damlasu.net ile keyifli vakit geçirmeniz için elimiden geleni yaparız. Kullanıcılarımızın başka, kullanıcılar tarafından rahatsız edilmesini istemeyiz. Bu tarz durumlar için çözümlerimiz vardır. Yapılan rahatsızlık global sohbet odalarımızda yapılmaktaysa, bu noktada yetki vermiş olduğumuz, sorumlu arkadaşlar gereken müdahaleyi yapmaktadır.

Adıyaman Mynet Chat Odası Sohbet sitemizi ziyaret edenlerin büyük bir çoğunluğu, başkalarına saygılı olmakla beraber, malesef kimi zaman, sanal alemin arkasına saklananlar da olabiliyor. Farklı nicklerle gelerek, kullanıcıları rahatsız edip, hakaret ve küfür eden karaktersiz kişiler olabiliyor. İşte bu noktada, rahatsızlık veren, bu kullanıcıya müdahale etmek gerekiyor. User(Kullanıcı) bu müdahaleyi yapamaz. Bir user sadece; karşısındaki kullanıcının yazdıklarını okumak istemiyorsa, ignore edip yazdıklarını görmeyebilir.

Bu tek başına malesef yine çözüm olmamaktadır. Farklı farklı kişileri de rahatsız edebilen, genelde var olan, sohbet ortamını bozan kişilere sık sık rastlarız. İşte bu tarz kişilere, müdahale edilmesi için, sohbet yönetimi tarafından, yetki verilmiş kişilere mynet chat odası sohbet operatörü denir.  Kısaca op diyebiliriz. Ki genelde kullanılan tabir de budur.

Bir kişinin op olduğunu nasıl anlayabilirim?

Yukarı dada belirtmiş olduğumuz gibi, nick listesine baktığınız zaman en üstte bulunan nickler görürsünüz. Sohbet Oplarımızın nicklerinin önünde bulunan işaret @ işaretidir. Bir nickin önünde bu işaret varsa o kişi sohbet operatörüdür. Görüntü ile daha iyi anlamanızı sağlayalım.

Sohbet Operatörü Kırmızı kare içinde gördüğünüz Orjin nicki op yetkisine sahiptir. Damlasu sohbet op yetkisine sahip kullanıcılarını yeşil renkdeki, insan sembolü ile gösterir.

      Final

Damlasu, sunucusunda sizler de sohbet operatörü olup; daha güzel sohbet ortamının oluşmasında katkıda bulunmak isterseniz,  chat odaları içerisinde sohbet sunucumuza bağlanıp, bizim ile iletişim kurabilirsiniz. Sizleri de aramız da görmekten büyük mutluluk duyarız. Sevgi ve saygılarımızla.

Adıyaman Mynet Chat Odası

https://www.damlasu.netBir cevap bırakın.